Кнопка купити сільськогосподарську продукцію

ТОВ «Слав’янське-5» працює на сільськогосподарському ринку України з 2005 року. Ми організація, основним напрямком діяльності якої є виробництво, переробка та експорт високоякісних зернових, зернобобових, олійних та технічних культур.

Для отримання продукції високої, експортної якості, з конкурентною ціною, ми застосовуємо сучасну техніку, і передові технології по вирощуванню сільськогосподарської продукції. Щорічно в нашому господарстві застосовуються програми як по випробуванню нових технологій оброблення культур, так і програми з вирощування нових сортів і гібридів, що дозволяє домагатися більш стабільного врожаю з кращими показниками якості.

Господарство повністю укомплектовано сучасною технікою для своєчасного проведення повного спектра польових робіт не тільки на своїх землях, а й має можливість надавати послуги з оренди техніки та навісного обладнання для проведення посівних і збиральних робіт по всій Харківській області.

Оптовий продаж пшениці, продаж гороху, продаж соняшнику та багатьох інших культур ведеться нами не тільки на території України, а й на ринках Європи, Азії, і в країнах ближнього зарубіжжя. Так само ми закуповуємо зернові, олійні, і технічні культури по Україні для подальшого експорту. Доставка продукції здійснюється як власним транспортом, так і будь-яким іншим зручним для Вас способом.

Ще одним перспективним напрямком в якому ми розвиваємося це переробка. Зараз ми виробляємо і продаємо якісну соняшникову олію з можливістю фасування в різноманітну тару, під нашим чи Вашим брендом.

Так само ми запустили лінію з виробництва екологічно чистого палива – паливних пелетів.

За роки роботи ми зарекомендували себе як надійна і постійно зростаюча компанія, завоювавши довіру партнерів та клієнтів як на території України, так і за її межами.

При виникненні будь-яких питань, пропозицій, Ви завжди можете зв’язатися з нами за телефонами, написати нам на електронну пошту або залишити заявку на сайті, і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

Дякуємо за проявлений інтерес до нашої компанії !!!

Ми будемо раді співпраці з Вами !!!